" زاد روز ولادت با سعادت حضرت نبی اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) مبارک باد"            " 1400 سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها "            شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2021 : اقیانوس, وضع هوا و اقلیم ما            

 

برگزاری نشست مسئولین ستادی و روسای ادارات هواشناسی استان یزد

 

برگزاری نشست مسئولین ستادی و روسای ادارات هواشناسی استان یزد

.  

 

در تاریخ 1400/6/29 جلسه هم اندیشی مسئولین ستادی و روسای ادارات هواشناسی شهرستان های استان در محل سالن اجتماعات اداره کل هواشناسی استان و به منظور رعایت دستور العمل های بهداشتی هم زمان به صورت مجازی برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه آقای دکتربرهانی مدیر کل هواشناسی استان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از تلاش همکاران مستقر در ادارات هواشناسی شهرستان که طی یکسال گذشته علی رغم شرایط سخت کرونایی و عدم امکان استفاده از شرایط دورکاری می بایست در ایستگاههای هواشناسی استان حضور داشته و مشغول به فعالیت باشند تشکر و قدر دانی داشتند.

در ادامه جلسه مطابق با برنامه اعلام شده مسائل و مشکلات حوزه های مختلف از جمله فناوری اطلاعات، فنی، اداری مالی و حراست از طرف روسای ادارات شهرستان مطرح و پاسخ مناسب با درخواست ها ابراز شد..

همچنین در این جلسه از دو نفر از همکارانی که در سال 1400 به افتخار بازنشستگی نائل آمدند با تقدیم لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

منبع خبر: