" 1397 سال حمایت از کالای ایرانی"            

 

حضورمدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکزاستان دراداره کل هواشناسی استان یزد

 

به مناسبت هفته دولت مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکزاستان دراداره کل هواشناسی استان یزد حضور یافتند

به مناسبت هفته دولت مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکزاستان دراداره کل هواشناسی استان یزد حضور یافتند  

با توجه به هماهنگی انجام شده به مناسبت هفته دولت مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز استان یزد در تاریخ 31/05/96 در جلسه ای مشترک با مسئولان و کارکنان هواشناسی در محل اداره کل هواشناسی استان حضور یافتند.

در ابتدای جلسه آقای عمادی مدیرکل هواشناسی استان ضمن خیر مقدم به میهمانان به اهمیت نقش رسانه ملی در تهیه وارائه برنامه با توجه به نیاز جامعه اشاره و اضافه نمودند آگاهی از پیش بینی ها و هشدارهای جوی و تحلیل رفتارج ودر برنامه ریزی مسئولین و نیز امور روزمره مردم موثر می باشد و در این رابطه همکاری با رسانه ملی به عنوان فراگیرترین رسانه در جامعه فرصتی مناسب برای اطلاع رسانی به مردم استان خواهد بود.

در ادامه آقای پهلوانیان از همکاری کارشناسان هواشناسی استان برای ارائه گزارشهای هواشناسی در بخشها و برنامه های مختلف صداوسیمای مرکزاستان (نسیم صبح،اهل آبادی،پیام یزد، صبح یزد و بخشهای خبری استان)تقدیرو تشکر  نموده و بیان داشتند اطلاع از وضعیت هوا و پیش بینی های هواشناسی لازمه برنامه ریزی برای مردم استان شده است. همچنین توصیه های هواشناسی کشاورزی که توسط کارشناسان هواشناسی و جهاد کشاورزی استان تهیه ودر برنامه اهل آبادی برای کشاورزان استان ارائه می گردد موجب رضایتمندی کشاورزان بوده و نقش موثری در افزایش بهره وری و تحقق اهداف اقتصادمقاومتی در این بخش دارد. 

در ادامه برای استمرار و ارتقای همکاری، بین افراد حاضر در جلسه تبادل نظرانجام گرفت و در پایان جلسه توسط  مدیرکل صداوسیمای استانبا اهدایلوح تقدیر به همکاران هواشناسی (آقایان توکلی،میرحسینی، شیرغلامی،دهقانی،رشیدی و راجی)تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان یزد

منبع خبر: